| LucAndrei a întrebat:

Am nevoie de un laxativ puternic, cu un efect cat mai rapid. Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Cine te-a suparat? happy

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Supozitoarele cu glicerină sunt foarte eficiente.
Dar și Dulcolax
Sennalax este la fel de eficient.
Oricum citește prospectul. Dacă apar manifestări neplcute adreseazăte medicului sau farmacistului.

| Nonameagain a răspuns:

Daca e asa de urgent, faci clisma in spital.