| 55nevoie a întrebat:

Am nevoie de un medic ORL serios in Cluj, Mures, Sibiu sau prin zona. Poate fi si la cabinet privat, numai sa fie serios, bun. Imi puteti recomanda unul? Dar de care stiti sigur, nu luat de pe net.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oh, nu! Ai nevoie doar de un bilet de trimitere, atât!
Privat: Policlinica Medica Sibiu (Dr. primar Dr. Chelcea Daniel, ORL)
Podariu Gheorghe (medic primar, otorinolaringologie, ORL), cred că lucrează doar la Sp Militar (e mai în vârstă, cred că mai trăiește!). Vai, sper că nu te trimit la unul care nu mai e în viață, Doamne iartă-mă!;))

http://www.saptamanamedicala.ro/......t-ORL.html

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Din Sibiu, îți pot recomanda eu, doi medici f buni: Dr. Chelcea și Dr Podariu, ambii de la Spitalul Militar.

| 55nevoie explică (pentru floresdemayo):

Multumesc.
Spitalele militare sunt renumite pentru medici buni. Sper sa aiba si cabinete private pentru ca nu stiu cum poate intra un civil acolo.

| 55nevoie explică (pentru floresdemayo):

Multumesc. Bine ca se termina sarbatorile, sun imediat pentru programare.

| floresdemayo a răspuns (pentru 55nevoie):

Oh, nu! Ai nevoie doar de un bilet de trimitere, atât!
Privat: Policlinica Medica Sibiu (Dr. primar Dr. Chelcea Daniel, ORL)
Podariu Gheorghe (medic primar, otorinolaringologie, ORL), cred că lucrează doar la Sp Militar (e mai în vârstă, cred că mai trăiește!). Vai, sper că nu te trimit la unul care nu mai e în viață, Doamne iartă-mă!;))

http://www.saptamanamedicala.ro/......t-ORL.html