| SunShine a întrebat:

Am niste bubite pe obrajii amandoi si pe barbie nu se vad dar se simt se vad foarte putin si nu stiu cumsa scap de ele... poate ma ajutati si cu niste remedii naturale...:X
Ms mult:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marymaryanne a răspuns:

Fa un ceai de musetel iar apoi cand e caldut inmoi pe o bucatica de vata si tamponezi unde ai bubitele. fa asa la interval de 2 ore sau chiar o ora. timp de cateva zile.am avut si eu si miau disparut.sanatate

2 răspunsuri:
| dienuk a răspuns:

Du-te la dermatolog, el o sa stie ce sa-ti dea

| androoh a răspuns:

Chiar trec cu ceai de musetelhappy
Si eu am avutbig grin
Si mi-au trecutbig grin