| Stefi2233 a întrebat:

Am niște pete maro pe burta pe partea stanga ce credeti ca sunt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai ațipit cu snickers-ul pe tine?

| Stefi2233 explică (pentru sierra1):

Raspunsul e super?

| sierra1 a răspuns (pentru Stefi2233):

Dorești un consult așa, pe ne-ve? și te mai dai lovit in aripă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nevi pigmentari, de regula apar din cauza expunerii la soare, sau cauze genetice. Deranjează doar estetic, nu reprezinta o problema medicala.

| Stefi2233 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am expus la soare e iarna de asta intrebam și pana acum nu am avut treaba

| sunt0anonima a răspuns:

"Salut, ma doare capul, de la ce ar putea fi?"
Oferă mai multe detalii despre problema ta dacă dorești sa primești un răspuns cum se cuvine.
Până atunci... sper doar sa nu te transformi în dalmațian: