| TheAngel12 a întrebat:

Am o ciuperca intre degetele de la maini si nu mai stiu cu ce sa dau si as dori sa stiu si eu daca stiti vreun remediu naturist.Va multumesc si dau funda primului care ma poate ajuta happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Incearca cu unguentul lamisil