| n0name a întrebat:

Am o durere de burta ingrozitoare. Ce pastila sa iau [sunt pe stop]?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sosssso a răspuns:

Ibalgin rapid sau ibrubofen

5 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Iti recomand No -Spa pentru ca nu este asa toxica ca celelalte, de ex Nurofen.happy

| aia a răspuns:

Nurofen(pentru menstruatie)

| n0name explică:

Hahalaughing faza tare cu trifermentu`... eu-s pe stop si tu ma iei cu digestia frate.oh go on

| AndreutssaaTha a răspuns:

Daca te doare burta poti lua urmatoarele pastole : NO-SPA SI TRIFERMENT.
Si incearca sa mananci cat mai sanatos.
sper sa te ajute aceste sfaturi.
funda!

| ammerie a răspuns:

Ibalgin rapidwinking