| sickkkkkk666 a întrebat:

Am o durere in zona pectoralului stang, care a aparut, cred, dupa un efort mai intens. E de cateva zile si inca ma doare incat nu imi pot misca complet mana...plus, ca se aud sunete ciudate de acolo cateodata, plus ca ma doare mai mereu cand respir.

Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alex07892 a răspuns:

Probabil e o intindere musculara, va dura cam o saptamana sa treaca insa daca nici arunci nu trece ar trebui sa consulti un medic.

1 răspuns:
| PrisonBreak112 a răspuns:

Du-te la analize de urgenta deoarece aceste simptome pot insemna un umar dislocat care doare extrem de tare