| AnaCristiana16 a întrebat:

Am o intepatura langa buric in partea dreapta, ma doare cand apas, cand ma ridic (ma ridic cu greu) si cand stau in pat. Am apasat putin si se simte ceva tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa te consulte!

| Allemando a răspuns:

Salve!
Consultă un medic dermatolog.