| Chunjungkunyum a întrebat:

Am o intindere musculara de aproape o luna la coapsa si inca nu mi-a trecut nu prea mai ma deranjeaza dar la unele exercitii inca ma doare ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar sa nu fortezi, ca va trece in timp.

| Vântulalb a răspuns:

Stai asa de o luna si nu mergi la medic? In plus mai faci exercitii? Esti inconstient. Mergi la medic.

| Chunjungkunyum explică (pentru Vântulalb):

E doar o intindere musculara nu e prima pe care am am avut o dar e singura care a durat asa mult

| Vântulalb a răspuns (pentru Chunjungkunyum):

Treaba ta.

| Vântulalb a răspuns (pentru Vântulalb):

Trebuie tratata cu masaje, cu caldura, nu cu exercitii.