| Ada477 a întrebat:

Am o întrebare. Când am ieșit din bucătărie am o treapta și eu nu eram atentă, nu ținui cont că e treapta aia și calcai foarte tare cu piciorul de mi se zdruncina ceva in spate in partea dreaptă. Mi-e să nu-mi fi rupt ceva pentru că acum mă doare acolo. Poate sa se întâmple asta deși distanta fu foarte mică?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Călcași atât de apăsat incât riscași să-ți disloci hipotalamusu'

... cătinel pe viitor

| Catrice a răspuns:

Apai no copilu după întrebări zici ca ți se întâmpla toate numa țiehee hee nu mai bine îți iei tu un balon de plastic sa fii safe?

| Catrice a răspuns:

Te caracterizezi cumva?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Fii mai atentă data viitoare. Era o vorbă: "belește ochii" și atât pentru tine happy.

| Ava1231 a răspuns:

Ma scuzi domniță, dar oare cum poti avea zi de zi numai probleme si necazuri?