| sabygaby a întrebat:

Am o intrebare daca stiti tigarile Virginia Slims UNO care e mai bun ca am auzit ca nu-s tate buna (am auzit ca Virginia Slims UNO (black)ii ok )voi ce ziceti care dintre Virginia Slims UNO. Mersi de raspuns dau fundita care ma ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala alb e cel mai slab, deci acela e pentru tine. Cel roz e putin mai tare. Oricum ar trebui sa incerci tu ca sa iti dai seama ce ti se potriveste. Pretul este undeva la 12, 00 ron. Nu mai stiu exact cum nu mai fumez.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fumat un an sau 2 Uno negru, ala alb e mult prea slab, ala verde (mentolat) nu imi place, iar ala roz era ok dar era de impresii si nu imi trebuia asa ceva laughing. Oricum am trecut pe Kent 8 si nu mai schimb in viata mea.

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Am un trabuc eu nu vrei?batting eyelashes)rolling on the floor

| sabygaby explică:

Aiai si idea ca vreau slabe si nu stiu care e diferenta dintre virginia slims uno negru si cel alb sau roz(ca mentol nu imi plac )care is mai bune si cam cat ii pretu ca nu mai stiu?