| Mimosa121 a întrebat:

De ce toată ziua cînd sunt activă pot respira usor, iar noaptea cînd ma culc nasul mi se astupa,dac țin capul mai sus in timp ce dorm e totul ok,iar dimineta cînd ma trezesc si ma sapal sau ma îmbrac de zi,pot respira cu ururinta? Noaptea pot respira, dar greu cînd capul nu e ridicat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Ai putea avea o forma de rinita sau sinuzita. Trebuie sa te duci la un doctor otorinolaringolog (ORL) si el iti va da un diagnostic

| AKARA0 a răspuns:

Pentru ca dimineata creierul tau este activ iar seara mai putin activ

| Mimosa121 explică:

E ceva grav?