| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Am o intrebare importanta help sunt copil am 13 ani si am 85 de kg si 1m77 si nu prea am invatat bine dar m-am pus pe invatat de 1 an si acum vreau sa invat foarte bine deci la mate am ramas in urma cu lectiile dar stiu ma descurc si iau note mari asa m-am gandit memo plus e bun sau poate avea efecte negative si pot invata mai bine el cares efectele pozitive si negative va rog? sau pot sa ma apuc sa iau da sau nu? da? nu? da?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Ai probleme cu memoria sau ce? Concentreaza-te pe lectii, ia niste lecitina daca ai nevoie intr-adevar, si fii serios cu scoala.

| dracu14 a răspuns:

Da ce legatura are inaltimea si greutatea cu memoria, in fine nu are rost sa iei memoplus esti la varsta in care absorbi cel mai bine informatiile...

| nico097 a răspuns:

Si eu am vrut sa iau dar multe colege mi-au spus ca te fac sa uiti mai rau nu stiu mai bine intreaba un medic.decat sa iei dupa ureche.

| justitiaru28 a răspuns:

Câştigă câte 45 euro pe zi, plătit sondaje!" va inregistrati la linkul urmator : http://sondajro.com/? ref=162382 apoi raspundeti la sondaje si pentru fiecare sondaj primiti 8 euro... 4 sondaje pe zi... eu zic ca merita.Incercati nu o sa regretati!