| mariaaaq a întrebat:

..
În dimineața asta ar fi trebuit sa îmi vina menstruația, dar nu a venit...
Este ceva normal/am de ce sa ma îngrijorez?
(nu sunt prea documentata în acest domeniu pentru că nu am mai avut decât o data)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E normal să mai și întârzie sau să vină mai devreme cu 2-3 zile, nu înțeleg de ce sunteți așa panicate, nu există o dată și o oră fixă la care trebuie să vină în fiecare lună.

| MelindaVictoria a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi. O sa fie luni cand o sa iti intarzie si 5 zile sau o sa iti vina mai devreme