| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au avut covid.

Dupa cate vreme v-a revenit gustul si mirosul? Au revenit la aceeasi intensitate ca inainte?
Eu am avut covid, mi-au disparut o perioada gustul si mirosul, acum mi-au mai revenit, dar nu simt mirosurile fine. Nu am acelasi miros fin ca inainte de covid.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa mai treaca ceva timp pana iti va reveni complet.

| lpavel a răspuns:

Ti se pare! apoi daca mai traiesti atunci n-ai avut covid, iar ti se pare laughing