| Alex2526 a întrebat:

Am o mare problemă. Am tras din greseala un fir de păr pe nas, ce pot face si ce patesc? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ia o penseta de sprancene, stai in fata oglinzii, prinde firul cu penseta si... scoate-l! happy
De la tatal tau poti cere si o oglinda de barbierit care mareste, sa vezi mai bine.winking

| Adry05 a răspuns:

Mama, tu nu stiai ca firu ala de par e mai puternic decat orice drog din lume? Nasol de tine, sa fii mai atent data viitoare.Zi mersi daca scapi

| Andreeush a răspuns:

Ia un șervețel și suflă nasul.

| Alex2526 explică (pentru Andreeush):

Am fost sa ma tund si habar n am cum. Da cand am tras am tras tare si l-am simtit cum s-a dus.

| Ineys a răspuns:

Te simti euforic acum?

| aimullah123 a răspuns:

Eu le scot regulat pentru ca ma mananca nasul

| CarcotasulVesel a răspuns:

O sa arati mai bine, ca nu o sa iti mai vibreze vizibil parul din nas cand respiri, asa ca ar fi bine sa te duci si sa cumperi o penseta speciala pentru asta si sa scoti si restul
ce zici? ciupeste putin dar face bine la dragoste

| ACTH a răspuns:

Salut.
Nu patesti absolut nimic, stai linistit.

| Alex2526 explică (pentru ACTH):

Sigur? adică eu cunosc persoane de au tras par de la animale si s au operat...

| Andreeush a răspuns (pentru Alex2526):

Eu am un vecin care a tras pe nas un fir de păr de pisică și s-a operat după un timp din cauza asta.

| DanyDav a răspuns:

Cum ai reusit?