| crissssro a întrebat:

Am o mincarime intre degetele de la picoare ce ar putia insemna acest lucru si cm il pot trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ar putia insiemna ca trebuie' SA TE SPELI!

| Iunix a răspuns:

Încearcă cu oțet, nu garantez nimic, e doar o idee ce mi-a venit. Oțetul este un acid, slab, dar e acid. Deci, dacă ai o ciupercă ar trebui s-o ardă. Sau şi mai bine, du-te la farnacie, să şti că nu te omoară farmacista.

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Este o ciupercă. Îți recomand un spray dezinfectant:
https://www.comenziforever.ro/......first-ID60
+ o cremă pe bază de propolis:
https://www.comenziforever.ro/......creme-ID54

| NoLongerInUse a răspuns:

Ai vreo piscatura rosie de tantar?

| Sfetcu_Denisa_Maria_1999 a răspuns:

Pai poate fi o ciuperca si o poti trata cu creme mergi la farmacie si intreaba sigur te va ajuta