| anonim_4396 a întrebat:

Am o pata mica putin mai inchisa la culoare pe labie. Cred ca e o pata pigmentara sau ceva de genul. Ar trebui sa ma ingrijorez sau e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca respectiva pata nu iti provoaca niciun fel de disconfort, este indicat sa NU fie deranjat. Sanatate!

| Denisa0954 a răspuns:

E posibil sa fie un semn din nastere si sa l observi abia acum. Nu ai motive sa te îngrijorezi