| Oana_3046 a întrebat:

Am o placa pentru par Remington S2002 este destul de buna, insa am o mare problema: parul meu este ondulat spre cret si foarte fragil si imi caut o placa pentru par care sa nu mi-l mai deterioreze asa tare si pe langa asta vreau sa mi-l mentina mult mai mult drept, adica pana la urmatoarea spalare a parului. Am uitat sa mentin ca folosesc o sumedenie de produse pentru ingrijirea parului, dar cam degeaba. Foloseam placa in fiecare zi, dar de ceva timp am inceput sa o folosesc numai dupa ce imi spal parul, adica de ori pe saptama si am momente cand o folosesc si o data pe saptamana pentru ca am inceput sa-mi tin parul prins. In fine! Deci, ce placa de par imi recomandati pentru problema mea? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pastra placa fara nicio problema, exista geluri speciale pentru ingrijirea inainte de a o folosiwinking (din pacate nu stiu exact cum se numesc) Succes!

| catezale a răspuns:

Un concurs interesant! Au pus o placa Remington la bataie, Ceramic Straight 230 parca, arata bine www.lacafele.ro/concurs-castiga-o-placa-de-par-remington/