| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. De cateva zile am probleme cu erectia. Nu mi se mai scoala. Mentionez ca inainte, acum cateva zile eram perfect normal si nu aveam nici o problema. Care poate fi cauza, ce pot face sa fiu ca inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Urologul se ocupa cu problemele "barbatesti".;)

Varianta 2:
Descarci Kamasutra in format electronic si va apucati de studiat impreuna cu partenera. :)
http://cnqzu.com/library/Anarchy%20Folder/Sex/Kama%20Sutra.pdf

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cica...
Nu exista barbati impotenti, doar femei nerabdatoare si/sau nepricepute. happy

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru Bula):

Si daca as vrea sa merg la un consult, unde ar trebui sa merg, la urolog?

| Bula a răspuns (pentru alchimistuinfinit):

Da.
Urologul se ocupa cu problemele "barbatesti".;)

Varianta 2:
Descarci Kamasutra in format electronic si va apucati de studiat impreuna cu partenera. :)
http://cnqzu.com/library/Anarchy%20Folder/Sex/Kama%20Sutra.pdf

| Peridava a răspuns:

Uzura mare, s-a saturat, vrea odihna.

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru Peridava):

Era bine sa fie asta motivul. Ce ma macina pe mine e ca nu o frec des si nici la filme nu ma prea uit.

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru Peridava):

Chestiile astea mi se intampla dupa primul contact sexual normal, in vagin adica. inainte de asta mi s-a mai facut oral si nu aveam nimic.