| Luna266 a întrebat:

Am o problemă. De ceva timp mi se tot blochează maxilarul. De fiecare dată când încerc să deschid gura se aude un trosnet sau chiar scârțâit. De obicei se întâmplă după ce mă trezesc. Este dureros și deranjant. A ajuns să îmi fie frică să mă culc. Nu știu ce să mai fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi se tot blochează maxilarul....deschid gura se aude un trosnet sau chiar scârțâit"

scrie-le (dar urgent, nu oricum) celor de la 112, e grav ce ai!