| Tonita a întrebat:

Am o problema deci ma doare in zona inghinala in dreapta si uneori am senzatia ca si in zona testiculului stang dar o apsare nu chiar durere si eu am fost plecat de luni pana sambata la mare cand am plecat nu aveam nimic dar miercuri am intrat in apa era foarte rece si aveam slipul bine strans si mi-a lovit un val mai mic dar lovit zona intima... Si am simtit o durere mica si de atunci simt asa dar m-am uitat pe net si am vazut multe boli etc si cancer testicular ceea ce m-a speriat stiu ca e un self exam pentru orice barbat recomandat l am facut si nu am dat de, CV neobisnuit la atingere nu ma doare deloc deci nu e de la testicul nu stiu ce sa zic, Pareri? E suportabila am facut si mai mult sport la mare si eu inainte sa plec nu prea m-am omorat dar ma gandesc ca ma doare si datorita faptului ca am inceput asa totul rapid si ca am purtat stramt cat timp am fost plecat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DanIonut20 a răspuns:

Sfatul meu ie sa te duci sa te vadă un medic