| MirceaGheorghe2707 a întrebat:

Am o problema la laba piciorului stâng, inițial mi-a apărut o buba mică in talpa piciorului albă, foarte mică, iar acum, sub glezna mi-au apărut alte 3 bubițe care atunci când eu calc, in piciorul stâng, ele se umfla și se albesc, știți cumva ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Nu este cancer, dar ar putea fi ciuperci sau veruci. Daca nu sti ce sunt, nu ai cum sa le tratezi. Trebuie sa mergi la medicul de familie.

| Yuoia a răspuns:

Nu putem sti ce este. Dar mergi cat mai repede la medic, sa nu se agraveze.

| zilog a răspuns:

Cancer mergi la medic