| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema :\. Langa cercel, sub piele mi s-a adunat mizerie, prin gaura aia de la cercel. si ma doare ingrozitor, cum asa putea sa o scot? Funda. ajutati-ma! puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Toarna apa oxicenata.

| Kidu12 a răspuns:

Date cu Fluocinolon

| Mickey98 a răspuns:

Incearca cu un ac bagat in spirt thinking Sau mergi la farmacie si cauta o solutie ceva. big grin