| Andrei9878 a întrebat:

Am o problema, săptămâna trecută am fost la stomatolog și totul bine și frumos până mi-am încordat cumva mușchiul gurii și de atunci am dureri mereu când deschid gura sau când mănânc, îl simt chiar sub maxilar in partea dreapta și e umflat sau deplasat, mâine merg la medic dar între timp știe cineva ce pana mea e și cum se tratează?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci.
Trebuie să îi spui medicului.

| Andrei9878 explică:

Acesta este răspunsul pe care îl așteptam, îți mulțumesc din suflet preamăritule cocalarcubemveu666.

| Andrei9878 explică:

Am fost astazi la medic si aparent e doar un ganglion umflat, urmează să iau antibiotice, mulțumesc oricum.