| куколка a întrebat:

Am o problema si as vrea sa ma ajutati, de un timp scad foarte repede in greutate nu se tine pic de grasime pe mine si nu stiu de la ce ar putea fi kear nu-mi dau seama.si sincera sa fiu nici pofta de mancare nu am pot sa nu mananc zile intregi ca nu ma trage la mancare, daca stie cineva va rog sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Câți ani ai?

| куколка explică (pentru Azµre):

23 fac 24 intro luna

| Azµre a răspuns (pentru куколка):

Ohoo, păi ești mare... mă așteptam să fii copil, atunci se explicau multe.
Fă un set de analize de sânge și de urină, poate chiar și hormonale, se vor deconta toate de casa de asigurări. Apoi mergi cu analizele la medic și vezi ce spune.
Nu e normal deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cere părerea medicului de familie, n-ar strica nişte analize de sânge.
Te pup!

| Diana3421 a răspuns:

Probabil nu ai mancat intr-un timp si te-ai imbolnavit.
Incearca sa iti faci analize sau sa te duci la un control.