| curiosul122 a întrebat:

Am o problema si va rog sa ma ajutati urgent. De aproximativ o saptamana, la sala cand fac exercitii pe saltea, cand stau in genunchi si imi intind piciorul drept si il indoi iar, vena de deasupra tendonului, intre genunchi si tendon ma doare cand fac acest tip e exercitiu. Antrenorul mi-a spus ca e din cauza ca merg cu bicicleta mult si eu practic imi fortez acolo si ma doare. In cat timp trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caiusell a răspuns:

În maxim o săptămână de pauza.