| Anoniq a întrebat:

Am o problemă uriașă, azi când am vrut să fac puțină curățenie in camera am vazut ca un fel de vierme/larva, chiar nu imi dau seama ce este, este mică, are o culoare alba/gri, sunt destul de mici, mi se pare ca au niste inele si sunt foarte mulți si rapizi, am nevoie urgentă de o rezolvare, ce sunt si cum as putea scapa de ei? Sa chem deratizarea cred ca ar fi ultima opțiune

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar fi bine sa chemi un specialist. Ar putea fi mult mai multi decat ai crede si probabil au depus oua. Cred ca e cea mai buna solutie ca sa fie sigur ca scapi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maria_Ana_1977_hIZk a răspuns:

La farmacia veterinara exista o substanta Fiprocid. Se face in dilutie 1/10 si se pulverizeaza prin casa. Moare orice ganganie...nu e toxic cu animalele si oamenii.