| anonim_9560 a întrebat:

Am o problema! Va rog ajutati-ma! Dupa ce m-am dezvirginat m-am dus la ginecolog deoarece mi-a ramas himenul si imi atrna si mi-a zis ca am himenul elastic si dinaia imi atarna si mi-a zis ca in timp o sa mi se miceasca.Si acum dupa cateva luni bune am avut un contact mai lung si din himen imi curge frt putin sange, adica din *cap * de la himen imi curge sange, din ce cautza? Ce s-a intamplat? si dc imi curge sange din himen? va rog ajutati-ma! multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul elastic se poate rupe in mai multe etape. Asta patesti tu.

| noktambul a răspuns:

Du-te din nou la ginecolog, nu cauta sfaturi pe net! Si du-te la alt ginecolog, poate asta va fi mai bine pregatit profesional decat primul pe care l-ai consultat.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Lol. lol. lol. lol. lol.
Poate i'ai dat una tare in *cap* si l'ai julit asa tare incat sangereaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ginecologul care te-a consultat nu are experienta...parerea mea este sa te duci la altul.

| micutzadominatoare a răspuns:

uite, si eu cred ca am himen elastic credeti ca mi se poate intampla la fel?

| anonim_9560 explică:

Pai m-am gandit ca ar putea sa se rupa in mai multe etape dar, din varf incepe sa se rupa? si sangereaza?