| FreshMit a întrebat:

Am o stare de oboseala continua, dureri de oase, de spate, imi tremura mainile cateodata, ma ia ameteala, imi pierd echilibrul, ce o fi, sad mi-e frica, daca am leucemie sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

Mergi la medic, aceste simptome pot fi si in cazul epilepsiei si in cazul anemiei, un control la medic nu strica niciodata cu toate ca daca ne revenim neglijam si ne spunem singuri ca a trecut.Multa sanatate.

| vLooM a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la medicul de familie, cu asa ceva nu este de glumit... du-te cat mai repede. O sa-ti dea un tratament ceva si cu timpul o sa-ti revii.