| ionutzz2456765 a întrebat:

Am o umflatura pe gat in partea stanga dar nu se observa chiar forte raw dar daca pun pana acolo se simte ca un zgarci supt piele se misca de colo colo e ca un punct de zgarci va rog imi puteti spune ce este urgent app vreau sa stiu exista riscul sa fie o tumora de cancer?straight face sunt foarte speriat.rog seriozitate multumesc anticipat si app umflatura nu este la amigdalite este undeva in mijlocul gatului in partea stanga

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic posibil sa fie vreun ganglion.Mai bine fa-ti un control sa nu fie grav, multa sanatate.

| CriSSa537 a răspuns:

Du.te urgent la doctor.o ruda de.a mea a avut aceeasi problema si cand a fost la doctor, medicii i.au spus ca are cancer stadiu avansat, deci cel mai bine e sa mergi la doctor.Multa sanatate!