| anonim_4396 a întrebat:

Am o vergetura alba pe barbie de vreo circa 2 ani. De ceva saptamani am inceput sa ma tot dau cu lama pe ea si oarecum vad ca se miceste dar tot nu dispare de tot.
Cum scap de ea definitiv?
Ajuta daca folosesc ulei de ricin sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aia e cicatrice nu vergetura.Nu va dispare cu nimic.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Cum sa fie cicatrice?
Nu m-am lovit acolo si nici nu mi-am facut ceva. Pur si simplu a aparut din senin, dar tot speram ca va trece.
Crezi sa apara cicatrici asa din senin?