| zuzuma a întrebat:

Am o zi de cand tot ma doare sub burta si spate, si mi-a iesit niste cosuri. oare sunt insarcinata sau e vorba de menstruatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Buna frumoaso, daca nu a ajaculat in tine nu ai cum sa fii insarcinata, stai calam totusi ar trebui sa consulti un medic ginecolog pentru orice eventualitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti sa primesti un raspuns adecvat numai daca te duci la ginecolog sa te consulte, din www nimeni nu-ti poate spune cu certitudine.

| AliinaSomerhalder a răspuns:

De obicei de la menstruatie se intampla astea

| LoredanaTM a răspuns:

Iti recomand sa citesti ghidul menstruatiei creat de cei de la Chilotis.
https://chilotis.com/