| paultara a întrebat:

Am observat azi o mica adancitura in partea laterala stanga a craniului, undeva prin spate, nu ma doare... Este normal? Am 13 ani. Cred ca o am din copilarie doar aa pana acum nu am observat-o. Se simte numai la atingere nu se vede cu ochiul liber!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| May5Maslover16Rusher2009 a răspuns:

Este sigur un semn din nastere. Cel mai bine ar fi sa le spui parintilor.

1 răspuns:
| paultara explică:

Am uitat sa spun ca ma cam doare si capul. Are vreo legatura sau sunt eu racit( atunci cand ma trezesc am nasul putin infundat)? Durerea de cap vine si trece si e de intensitate mica.