| AweSomee a întrebat:

Am pe cineva care trebuie sa se inscrie la liceu (ea este in Spania momentan)dar va ajunge acum si imi va trebuie sa iau o adeverinta medicala de la orice medic de familie.Asa a cerut la dosar. ea inca nu este inscrisa la nici un medic din Romania. si pentru a te inscrie la un medic de familie iti trebuie. Ceva de la liceul de la care faci parte. Te costa ceva adeverinta medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

...cred ca trebuie sa anunti casa judeteana de sanatate.

| AweSomee explică:

Sincer mie mi-ar fi mai usor daca mi-ar cere 10-20 lei rolling on the floor asa mi-e rusine stii sa ma duc sa-i bag la om in buzunar.

| AweSomee explică:

Doar pentru atata lucru nu are rost...

| AweSomee explică:

Pai eu voiam sa stiu de adeverinta medicala happy eu am fost la un medic oarecare si mi-a cerut mult mai mult de 40 de lei big grin

| Melnic_Ion_1995 a răspuns:

Daca ii place sportul spune-i sa mearga la liceul teoretic cu profil sportiv nr.2 este un liceu bun.