| MrFunky2 a întrebat:

Am pe fata ceva vene umflate sau capilare, gen am niste dungi rosii, nu sunt vergeturi, doctorul a spus ca sunt capilare umflate sau ceva de genul.Intrebare.Pot sa scap de ele fara operatie cu laser? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Doctorul ce a zis, poti?
Exista tot soiul de tratamente (excluzand laserul) dar care au rezultate indoielnice, as zice. Nu stiu daca merita sa dai banii si sa nu vezi nici-un rezultat, apoi sa mai faci un tratament si sa nu vezi, de banii aia mai bine iti faci interventia aia cu laser din prima. Tot laserul da rezultatele cele mai bune in cel mai scurt timp.

| untu a răspuns:

Da,se poate! Incearca cu LIVARIZ SPRAY de la www.livariz.ro! (pret de 100 RON) Venele vor disparea cat mai curand!