| MrFunky2 a întrebat:

Am pe fata niste dungi, puncte ca un fel de cosuri, si dungi si puncte ca cosurile, roz-visinii.De la ce sunt si cum pot sa le fac sa dispara? Le am de cateva luni.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| Adry05 a răspuns:

Du-te la dermatolog. happy Si mie mi-au aparut anul trecut niste cosuri pe care le-am luat ca atare si am tot dat cu toate prostiile si parca se uscau parca apareau la loc si m-am dus la dermatolog pana la urma si mi-a zis ca trebuia sa fii venit mai repede ca acum e posibil sa raman cu pete. Du-te sa nu patesti ca mine.Dar stii cum? Nu mai amana, fa-i rost de un numar si fa-ti programare de miercuri incolo.

1 răspuns:
| annempx a răspuns:

Ar trebui sa te duci la dermatolog, daca ti-au aparut de cateva luni si nu au dispărut.