| Filipescu a întrebat:

Am plămânul stâng distrus de tebc am avut pensie de handicap gradul 2 accentuat din anul 2013 până ân 2016 când am fost la comisie și mau âncadrat ân gradul mediu am depus contestație și mau respins definitiv având același diagnostic adică nu am plămânul stâng nu am fost operat dar este distrus de boală multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cu ce te putem noi ajuta?
Care-i intrebarea?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Trebuie sa iti faci din nou dosarul si sa mergi la comisii iar daca nu te-ai vindecat.