| keepitsecret a întrebat:

Am pleoapa stanga mai lasata decat cea dreapta..si arata ca si cum as avea un ochi mare si unul mai mic. Mama are la fel,si ea mi-a zis ca probabil am si eu,de la ea. Pot sa o "ridic" cumva? Sper ca intelegeti ce vreau sa ma refer,adica vreau sa am ochii egali cat de cat thinking De vreo doua zile e mai lasata, inainte era ok. Scuze daca e gresita categoria happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca zici ca este ereditar atunci se poate rezolva intr-un singur mod - la chirurgia estetica.