| xbugs a întrebat:

Am pss întrebarea si la sport. dar mam gandit sa intreb Si aici.
Cand fac florari la paralele ma doare clavicula (NU SteRNUL). simt ceva gen o intepatura.
Stiti care ar fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iustip a răspuns:

Mi se intampla si mie.Am fost la medic si mi-a spus ca e din cauza ca clavicula e apasata de alt os.I-am spus prof. de sport si acum nu mai fac flotari.Ar trebui sa faci si tu la fel. Sper ca te-am ajutat! happy