| Bubulica33 a întrebat:

Am putina grasime in zona buricului...da nu stiu de ce tocmai acum mia aparut...nu miam schimbat alimentarea...o prietena mia spus ca la persoanele mai slabute,cum sunt si eu,cand se ingrasa, grasimea se depune in jurul buricului,nu si laterale,asa mi sa intamplat si mie,parca doar putin simt ca am grasime si acolo,lateral...burta e foarte moale si de cateva ori am avut si diaree,am bolboroseli in stomac, gaze,...oare ce am? doctorul mia spus ca am gastrita... oare de asta am simptomele astea? da grasimea? e normal sa fie diar in jurul buricului si nu in lateral?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Simptomele tale tin de colon, nu de stomac. Cel mai probabil simptomele tale sunt legate de alimentatie, dar pot fi si alte cauze, cum ar fi un sindrom de intestin iritabil.
http://www.i-medic.ro/......unctionala