| catamora15 a întrebat:

Am ras curent la ureche si ma doare urechea si maseaua de innebunesc...ce sa fac ca sa-mi treaca ...plz ziceti-mi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Ia un antiinflamator -diclofenac 50mg daca ai peste 12 ani sau un paracetamol.Maine te duci la medic pentru consult daca nu cedeaza durerea.Multa sanatate!

| Empathizer a răspuns:

Ia un Antinevralgic. Acum. Daca problema persista si maine, mergi la doctor.