| sopranaCadaverica a întrebat:

Am scaune diareice apoase continuu de la un ceai antiadipos. (am baut doua astazi) Ce pot face? Ercefuryl ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| funnymind a răspuns:

Ceaiul de afin face minuni, in cazul ăsta.

| Raven a răspuns:

E bun. Și un ceai de mentă dacă ai în casă.

| RAY a răspuns:

Coca cola =electrorizi

| gogu220 a răspuns:

O farmacista poate sa-ti dea cel ma autorizat raspuns dar iti ofera si solutia instantaneu, cum ar fi un smecta, dar poate mai are si altele.

| Ensiferum a răspuns:

Loperamid e the best, cand aveam probleme de genul le-am testat pe toate. Iei 1 pastila de Loperamid si astepti efectul, nu mai iei alta, nu e nevoie.