| patrockiosif a întrebat:

Am sfârcul drept tare, e posibil sa am cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu, dar ai intrat în pubertate.

| patrockiosif explică (pentru mihai69):

Nu gen e un lump sub piele, relativ tare, se mișcă dacă îl împing

| mihai69 a răspuns (pentru patrockiosif):

Exact. Așa se întâmplă când explodează hormonii în tine prima oară. Trece peste scurt timp.

| patrockiosif explică (pentru mihai69):

Ok mersi funda