| Alidusca a întrebat:

Am si eu niste probleme mare cine ma poate ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Depinde de natura problemelor: de mate, fizica, chimie, de viata, in dragoste, in familie, la scoala, etc. Precizeaza si vom incerca sa te ajutam. Cu prietenie!

| Corina a răspuns:

Scuze! Am omis problemele de sanatate, caci suntem doar la categoria aceasta.

| mgtow a răspuns:

Probleme mare la baia mare? laughing spune si vom cauta o forma de a solutiona treaba tawinking

| Magnific a răspuns:

De ce nu zici ce problema ai? aici logic ca te ajutam de aia se numetse TPU (TotiPentruUnu) deci?

| irinna_2269 a răspuns:

Daca este o problema medicala atunci as putea sa te ajut dar trebuie sa stiu ce este!