| Cristinaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare.Aseara nu am dormit deloc bine.Sunt nopti in care incerc sa dorm dar nu pot.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poate fi si din cauza temperaturii crescute, poate fi si din lipsa activitatii de peste zi, nu ai precizat ce faci ziua.

| mon@29 a răspuns:

Depinde de ce ai mancat sau baut seara. dar ca sa te linistesti si sa poti dormi
inainte sa te pui in pat bea o cana de lapte caldutza sau ceai de sunatoare.mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de foarte multe chestii de cauzeaza asta.Depinde de starea ta.Depinde de ce ai facut in ziua respectiva, Depinde cat de obosit esti.Depinde de multe.incearca o baie relaxanta, nu dus, eu zic ca aia te relaxeaza si vei putea dormi.