| SuperStar18 a întrebat:

Am si eu o intrebare:d
Cand mi-a venit ciclul in 15 mi-a venit in data in care trebuia, dar a curs fff putin sangesad
de ce oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciclul difera de la o luna la alta intr-o luna poti sa ai mai mult in alta mai putin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti insarcinata.ai fost insemnata? e clar.ai un bebe in burta.