| rafyx27 a întrebat:

Am si eu o intrebare ( nu stiu daca se poate incadra aici) : de fiecare data cand ma uit la fotografii vechi, alb-negru, vad o persoana in fotografie care vine si vrea sa ma roage ceva, iar eu las poza jos fiindca incep sa ma arda mainile si cand pun mana pe o persoana simt o vibratie mai puternica sau mai slaba. Imi puteti spune ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iStarry a răspuns:

Pai... iti pot explica in 2 feluri :
1.partea stiintifica:in anumite unghiuri,lumini praful de pe poze par ca formeaza chipul unui om iartu te sperii si ti se pare ca iti ard mainile, apar vibratii, etc
2.partea emotionala:zici ca sunt poze vechi... poate spiritul persoanei e nelinistit... te poti asigura de ex daca ai visat aceeasi persoana, sau s-au mai intamplat fenomene ciudate.
ramane ca tu sa gasesti in care dintre aceste variante se regaseste cazul tau

2 răspunsuri:
| ciprian_7143 a răspuns:

Sincer,nu cred ca vei gasi un raspun corect, aici, cu toate astea trebuie sa incerci sa te intelegi pe tine si sa faci mai multe experimente.Incearca sa te uiti pe poze alb negru recente sau poze vechi, alb-negru, care apartin altor persoane.Incearca asta si vezi daca sentimentul persista! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o parte psihica sau doar te-ai plictisit
si vrei sa pari interesant cu intrebari din astea pe TPU crezna ca iei ceva voturi su atentie... happy