| crissmmm a întrebat:

Am si eu o intrebre ce se intampla mai exact daca iti bagi aer in vena? Am vazut ca mai este o intrebare, dar raspunsurile nu au fost destul de explicite.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Si pentru ce curiozitatea asta?
Se produce embolie gazoasa iar aerul ajunge la inima/ plamani si survine moartea.
Pa, pa.

| crissmmm explică (pentru Legiuitoarea):

Si cat dureaza pana ajunge la inima? se produce rapid sau dureaza?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru crissmmm):

Buna din nou.
Lasa amanuntele de suicid!
Pa, pa.

| crissmmm explică (pentru Legiuitoarea):

Eu nu vreau sa ma sinucid. Este doar o simpla curiozitate de a mea.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru crissmmm):

Bună.
Ciudată curiozitate poți să mai ai!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Mori.Ce sa se intample!