| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema. Acum ceva timp am avut o conjunctivita destul de grava de care din fericire am scapat. Insa dupa aceea am observat ca pleoapa ochiului afectat e mai lasata si astfel ochiul pare mai mic si e inestetic. Ce pot sa fac ca sa fie ca inainte? Va rog ajutati-ma, nu vreau sa apelez la operatii. Multumesc funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te mai vadă oftalmologul dar și un neurolog!
Sănătate.
Pa, pa.

| Carmen_4042 a răspuns:

Si eu am conjunctivita alergica.Doctorul oftalmolog mi-a spus ca nu se mai vindeca.Eu totusi nu cred ca e din cauza conjunctivitei.Cel mai bine ar fi sa contactezi medicul.